مشاوره و سفارش

چکمه کار

چکمه کار همانطور که از نامش هم پیداست نوعی چکمه است که به گونه ای طراحی می شود که مناسب محل کار باشد. تفاوت چکمه کار با چکمه های معمولی در جنس، قالب و شیوه ی ساخت آن ها می باشد. به جرأت می توان چکمه کار را یکی از مهم ترین وسایل کار دانست؛ چراکه علاوه بر کمک به افزایش راندمان کاری به حفاظت از جسم کارگر هم کمک می کند.
انواع چکمه کار
چکمه کار بر اساس جنس و شیوه ی ساخت به انواع مختلفی تقسیم می شود. هر یک از انواع این چکمه در محیط های کاری متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

کفش صندل مردانه

از ویژگی های کفش صندل مردانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. داشتن کفی یا پاشنه مناسب برای جلوگیری از درد پا
۲. داشتن کیفیت عالی برای حرکت دادن راحت پا در کفش
۳. داشتن زیرسازی زیر پا جهت جلوگیری از صدمه به پاشنه
۴. نداشتن عرض کوچک صندل و ایجاد راحتی پا
۵. نداشتن ارتفاع زیاد در صندل ها

کفش مجلسی

در زمان خرید کفش های مجلسی مخصوصا بانوان باید در انتخاب خود بسیار دقت کنند زیرا کفش های مجلسی به دلیل داشتن پاشنه های بلند ممکن است ضرر ها و آسیب های بسیاری به بدن وارد کند. پس در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم که بهترین و مرغوب ترین جنس از کفش های مجلسی را خریداری کنیم و این کفش مناسب پا باشد نه زیاد تنگ باشد که باعث زخم شدن پاها شود و نه انگشتان پا را اذیت کنند و اگر هم گشاد باشد ممکن است باعث زمین خوردن فرد شود و مشکلات بدتری را به همراه دارد. کفش های مجلسی همانطور از نام آن مشخص است در مجالسی چون عروسی و جشن های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و ظاهری زیبا به فرد می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع کفش چرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع چکمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دمپایی پلاستيکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@rimashoes

اینستاگرام

@rimaleathershoes

ایمیل

info@rimashoes.com

واتس اپ

کلیک

درباره ما :

کفش ريما دارای چندین سال سابقه و تخصص در زمینه انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكي می باشد. تنوع بالای محصولات یکی از ویژگی های اصلي مجموعه ما است که می تواند در سایت و شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. سالم رسیدن کالا ديگر از نقاط قوت كفش ريما است. تا به امروز درصد بالایی از مشتریان ما از خرید خود و معامله با ما راضی بوده اند. قیمت مناسب و رقابتی ديگر ویژگی گروه كفش ريما می باشد. با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. دفاتر اصلي ما در تبريز، قم و تهران هستند.

مدیر مجموعه کفش ريما

زینب محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید