کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده ممتاز کفش ایمنی چرم سبک

مشاغل پر خطر همواره در معرض خطرات و حوادثی مانند سقوط اشیاء سنگین، برنده و تیز روی پا و دست همچنین سوختگی در اثر حرارت یا مواد شیمیایی، برق گرفتگی و موارد این چنینی هستند. استفاده از کفش ایمنی می تواند آسیب های ناشی از این حوادث را کاهش دهد. کفش ایمنی چرم، با دوام و کیفیت بالا بهترین گزینه برای استفاده مشاغلی است که همواره در معرض این آسیب ها هستند. فروشنده ممتاز کفش ایمنی چرم سبک ارائه دهنده بهترین نمونه کفش ایمنی استاندارد به خریداران عمده و جزء است.

 

مشخصات کفش ایمنی چرم مرغوب

اگر شغل شما نیز به گونه ای است که در معرض حوادث غیر منتظره ای هستید، بهتر است کفش ایمنی مناسب و مطابق با استانداردهای بین المللی را حتما هنگام کار مورد استفاده قرار دهید.

اما ویژگی های یک کفش ایمنی مناسب چیست؟ این سؤالی است که ممکن است برای اکثر خریداران کفش ایمنی پیش بیاید.

از ویژگی های مهم کفش ایمنی می توان به استفاده از چرم گاو در تهیه این محصول اشاره کرد. همین امر استحکام، دوام و ماندگاری کفش را بالا می برد.

یک قطعه فولادی منحنی شکل در پنجه این کفش با تحمل فشار بالا برای جلوگیری از آسیب رساندن به پنجه پا در اثر سقوط اشیاء سنگین قرار داده شده است.

طراحی رویه و زیره کفش ایمنی همچنین کف کفش به گونه ای است که مصرف کننده با ساعت های متوالی استفاده از کفش ایمنی، احساس راحتی کند.

آستری داخلی کفش از جنس پنبه برای جذب عرق پا انتخاب شده است.

زیره کفش ایمنی طوری طراحی شده که خطر لیز خوردن را به حداقل می رساند. این کفش می تواند از پا در مقابل دمای محیط محافظت کند.

برای افرادی که در معرض برق گرفتگی هستند، برخی از گونه های کفش ایمنی دارای زیره عایق هستند.

تضمین قیمت خرید کفش ایمنی چرم

کفش ایمنی چرم علاوه بر جنبه حفاظتی ظاهری شکیل و زیبا دارد. همین امر سبب شده است کارگران با رغبت از این کفش استفاده کنند.

استاندارد بودن این محصول می تواند دلیلی بر کیفیت این کفش همچنین تضمین قیمت کفش ایمنی باشد. بالطبع قیمت مناسب این کفش می تواند مشتریان بیشتری را ترغیب به خرید کند.

به همین دلیل برندهای تولیدکننده این محصول از بهترین مواد اولیه در تولید کفش ایمنی چرم استفاده می کنند تا خریداران این محصول را ترغیب به خرید نمونه های داخلی این محصول کنند.

خریداران این محصول با آگاهی از استاندار بودن و اطمینان از کیفیت کفش ایمنی چرم می توانند آن را با قیمت واقعی خریداری کنند.

البته باید هنگام خرید کفش ایمنی دقت کرد که آن را از مراکز معتبر و با ضمانت کیفیت خریداری کنید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید