کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده کفش کار طبی نسوز

کفش کار طبی نسوز مناسب استفاده در محیط های کاری مختلف طراحی شده و بسته به نوع کاربری خاص آن توسط عرضه کننده به مشتری معرفی شده و به فروش می رسد. کفش های کار مختص استفاده در مراکز صنعتی و غیر صنعتی بوده و از این نظر انواع مختلفی از جهت سایز و طرح و همچنین قیمت دارند. در ساخت این تجهیزات اصول خاص و استانداردی به کار برده می شود که از سوی تولید کنندگان مورد توجه قرار دارد.

 

دانستنی ها در مورد کفش کار طبی

کفش یکی از وسایلی است که هر فردی به طور قطع حداقل یک جفت از آن را دارد. از این وسیله جهت راه رفتن در محیط بیرون و از برخی مدل های آن روی فرش استفاده می شود و در واقع می توان گفت بدون آن امکان راه رفتن وجود ندارد.

از این رو از آن جا که اوقات قابل توجهی از زندگی هر فرد در بیرون از فضای منزل سپری می شود به همین دلیل انواعی از کفش طراحی و تولید شده است که مطابق سلایق مختلف و البته با کاربری های متفاوت می باشد.

به عنوان مثال از انواع کفش کار نسوز طبی می توان نام برد که در محیط های کاری قابل استفاده بوده و مختص این مکان ها پوشیده می شوند. کفش کار انواع مختلفی دارد که برای دو گروه خانم ها و آقایان با طراحی خاص تولید می شود.

نوع محیط کار نقش مهمی در انتخاب طرح و مدل کفش دارد. مثلا در برخی محیط های صنعتی که افراد در تماس با مواد شیمیایی هستند نیاز به استفاده از کفش هایی است که به خوبی پا را پوشش داده و محافظ آن باشند. از سوی دیگر ضد لغزش بوده و فرد در زمان راه رفتن با آن دچار آسیب به ویژه در محیط های مرطوب نشود.

از این نوع کفش ها در بسیاری از کارخانجات استفاده می شود. تعدادی دیگری از اقسام مختلف کفش نیز مختص استفاده خانم ها در محیط های اداری که نیاز به استفاده از لباس فرم و کفش یک دست دارند تولید می شوند و افراد به نوعی موظف به استفاده از این کفش ها در محل کار خود می باشند.

تولیدی کفش کار طبی نسوز

تولید کفش کار طبی نسوز در کارخانجات یا کارگاه های تولیدی کفش صورت می گیرد. کفش های طبی بالاترین سطح ایمنی را برای اشخاص ایجاد نموده و از طرفی محافظ و تامین کننده سلامت پای آنها در محیط کار می باشند.

در تولیدی ها گروه های طراحی کفش وجود دارند که این تجهیزات را مطابق ارگونومی بدن طراحی کرده تا پا در آن احساس راحتی داشته و در زمان های طولانی که اشخاص در محل کار هستند با کمترین آسیب به پا و ستون فقرات همراه باشند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید