کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فوری دمپایی پلاستیکی جلو بسته

دمپایی پلاستیکی جلو بسته یکی از دمپایی هایی است که از دیرباز در ایران مورد استقبال بوده است. اگر برای خرید این نوع دمپایی مجبور باشید به صورت حضوری به بازار و یا مغازه ها مراجعه نموده و محصول را به صورت حضوری خریداری نمایید، باید بیشتر دو ساعت برای این کار زمان بگذارید. اما با خرید این محصول از سایت ما می توانید در عرض ده دقیقه محصول مورد نیاز خود را به صورت فوری خریداری کنید. 

خرید فوری دمپایی پلاستیکی جلو بسته

اطلاعاتی درباره دمپایی پلاستیکی جلو بسته

اطلاعاتی درباره دمپایی پلاستیکی جلو بسته دمپایی پلاستیکی جلو بسته در قدیم هم در دستشویی و هم در حمام مورد استفاده قرار می گرفته است، امروزه نیز این دمپایی ها را می توان از انواع بسیار پر فروش دانست و استفاده از این محصول داخل دستشویی خالی از لطف نیست، زیرا نجاسات وارد آن نمی شوند و باعث تمیزی بیشتر پاها در محیط دستشویی می شود. 

پلاستیک به کار رفته در دمپایی های پلاستیکی دارای کیفیت های گوناگونی هستند و به همین دلیل کیفیت دمپایی ها نیز با یکدیگر متفاوت است، اما به دلیل اینکه رویه و زیره را معمولا به صورت سرهم تولید می کنند، این دمپایی به راحتی پاره نمی شود. 

یکی از گروه های سنی که بهتر است از این محصول استفاده کنند، کودکان هستند. زیرا معمولا کودکان زیر شش سال به خوبی نمی توانند دمپایی را داخل پای خود نگه دارند، اما با استفاده از این محصول دیگر دمپایی از پای آنها بیرون نمی آید. به علاوه دمپایی جلو بسته بچگانه دارای بند در پشت است که به راحتی دمپایی برای کودکان کمک شایانی می کند. 

برخی از انواع دمپایی جلوبسته دارای سوراخ های ریزی داخل خود هستند که بعد از شستشوی دمپایی به خشک شدن هرچه سریع تر آن کمک می کنند. همچنین به ورود و خروج هوا و تنفس پا کمک فراوانی می کنند. 

این دمپایی ها کاملا اسپرت هستند و هم برای زنان و هم مردان می توان از آن استفاده نمود و به دلیل جنسی که دارند، کاملا سبک و قابل انعطاف هستند و به هیچ عنوان پا را آزار نمی دهند. 

جدید ترین قیمت خرید دمپایی پلاستیکی جلو بسته

جدید ترین قیمت خرید دمپایی پلاستیکی جلو بسته قیمت دمپایی پلاستیکی جلو بسته تقریبا نسبت به سایر انواع دمپایی مناسب تر است و به همین دلیل خریداران بیشتری را به خود جلب می کند. امروز به دلیل بالاتر رفتن قیمت پلاستیک و سایر تجهیزات، قیمت دمپایی پلاستیکی نیز تا حدود زیادی بالاتر رفته است و افزایش دو تا سه برابری را در سال اخیر شاهد بوده ایم. 

برای اطلاع از آخرین قیمت و خرید دمپایی پلاستیکی می توانید از سایت ما اقدام به ثبت سفارش نمایید و محصول را دم در منزل تحویل بگیرید. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید